Czy w Polsce działają karty telefoniczne za 5 dolarów

Najprawdopodobniej nie. Tak w ogóle: większość klasycznych (papierowych) kart telefonicznych ma numery dostępowe jedynie na ograniczonym obszarze – nawet w USA. Przy dalszych wyjazdach w Stany – czyni je to całkowicie bezużytecznymi – koszt rozmowy międzystanowej może być nawet kilkukrotnie wyższy od ceny połączenia z Polską. Pamiętam historię 5-dolarowej karty telefonicznej, która z Nowego Jorku zawędrowała aż na Florydę. Jej właścicielka – owszem uzyskała dużo minut taniej rozmowy z rodziną w Polsce ale właściciel telefonu (i domu, w którym pracowała) otrzymał koszmarnie wysoki rachunek za połączenia z Florydy do Nowego Jorku – bo tylko tu, i w New Jersey, 5-dolarowa karta numery dostępowe miała.

W Polsce natomiast działać będzie wirtualna karta Pingo. Po powrocie można ją więc wykorzystać do dzwonienia do USA (3.5 centa za minutę) albo do Irlandii (3.9 centa za minutę).

4 responses to “Czy w Polsce działają karty telefoniczne za 5 dolarów

  1. Polecam serwis CzescPolska.com, naprawde niskie stawki i bardzo przejrzysty serwis bez jakis ukrytych oplat

  2. Dzieki za info.
    Ceny – minimalnie wyższe niż w Pingo. Z wyjątkiem komórek w Polsce – bo te tańsze akurat w czescpolska. Customer Service- spokojnie daje się dodzwonić i porozmawiać, numer dostępowy w USA (nowojorski i ten bezpłatny) – od razu się zgłasza.
    Nie sprawdzałem jakości połączenia do Polski. Mam nadzieję, że jest lepsza niż w połączeniu z Customer Service (bo echo jest koszmarne wręcz, mój 8-letni VoIP w firmie działa duuużo lepiej)

    marek R

  3. jakość połączeń jest dobra, mają tzw. smart routing czyli nawet jak jakość połączenia jest zła, możesz się rozłączyć zadzwonić znowu i będzie lepiej, a jak masz jakieś problemy dzwonisz do Customer Service i oni mogą przejrzeć Twoje rozmowy (routing) i poprawić jakość. Ja używam od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolony

  4. Polecam serwis http://www.Zadzwon.org – to porównanie najlepszych kart telefonicznych w USA. Nic się nie ukryje!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s